• 26996883
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par mums

Par mums

Latvian P-RR-O SIA ir veiksmīgi attīstīts uzņēmums. Tas ir Latvijas un Eiropas tirgū kopš 2018. gada aprīļa.
Galvenie principi attiecībā pret klientu: godīgums, elastība, profesionalitāte un atbildība. Kopš savas darbības sākuma, uzņēmumam ir izdevies apliecināt sevi kā uzticamu partneri darbu veikšanā dažādos objektos.
Uzņēmumā strādā saliedēta komanda, kas sastāv tikai no profesionāļiem. Iekštelpu apdares uzņēmuma slēgtais cikls ļauj klientiem justies brīvi un ērti.

Mēs esam aizrautīgi ar interjera dizainu un industriālo objektu iekārtošanu

Mēs esam profesionāļi uz komerciāliem interjeriem un visu iekārtošanas procesu, kas dažkārt var būt sarežģīts, jo nav divu vienādu projektu. Tas var izklausīties klišejiski, bet tas, kas mūs patiesi iepriecina, ir labiekārtošanas un renovācijas projektu nodrošināšana atbilstoši augstākajām nozares tendencēm. Zinot, ka klients ir apmierināts ar savu komercplatību vai dzīvojamo telpu jauno izskatu un funkcionalitāti – vai tas būtu birojs,ražotne, veikals vai noliktava – ir tas, kas mūs motivē katru dienu būt labākiem un sekot līdzi nozares tendencēm.

Mūsu filozofija:

Godīgums un godīgums pret ikvienu cilvēku, ar kuru mēs satiekamies, ir apvienoti ar vadošo nozares ekspertu padomiem, ir pamats, uz kura esam veidojuši savu biznesa modeli. Mēs uzskatām sevi par tehnoloģiju tendenču noteicējiem savā nozarē un vēlamies turpināt virzīties uz tehnoloģiju, ieviešot to sistēmās un procedūrās, kas padara mūs izcilus.

Mūsu Misija:

Lai paaugstinātu mūsu nozares komerciālo interjēra kvalitāti un uzlabotu ilgtspējību. Ar katru mūsu īstenoto projektu pēc projekta, mēs cenšamies radīt patīkamas un funkcionālas telpas, radot mūžīgus un būvniecības nozares tendencēm izturīgus interjera dizainus. Latvian P-RR-O ir apņēmies sasniegt visaugstākos iespējamos vides novērtējumus katram projektam.

Mūsu vērtības:

Mēs nodrošinām, ka visi mūsu komerciālie iekārtošanas projekti tiek veikti ar vislielāko profesionalitāti, izmantojot kvalitatīvus materiālus. Mums godīgums ir vienīgā politika, un mēs cenšamies visus komerciālos interjera dizaina projektus pabeigt godprātīgi ne tikai ar mūsu klientiem, bet arī ar mūsu piegādātājiem un darbuzņēmējiem - izmantojot labākos rīkus un tehnoloģijas, tiek nodrošināts, ka visi darbi tiek paveikti ātri, bet arī pievērsiet uzmanību detaļām un pārliecinieties, ka viss tiek darīts pareizi.

Sazinies ar mums:

Latvian P-RR-O SIA ir veiksmīgi attīstīts uzņēmums. Tas ir Latvijas un Eiropas tirgū kopš 2018. gada aprīļa.

26996883

Kontaktforma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
© 2024 LatvianPRRO. All Rights Reserved.